Overzicht van zeilende passagiersschepen met certificaat en goed doorlopen aanvullend onderzoek

Hier vindt u een overzicht van gecertificeerde zeilende historische passagiersschepen voor het vervoer van méér dan 12 personen.

Deze schepen, die ook wel de Bruine vloot worden genoemd, hebben:

  • Een geldig Certificaat van Onderzoek.
  • Een geldig Bewijs van Tuigage.

Ook hebben deze schepen het fysieke gedeelte van het aanvullend onderzoek goed doorlopen, en zijn eventuele noodzakelijke aanpassingen uitgevoerd.

Dit overzicht wordt regelmatig vernieuwd.

ENI-nummer

In de lijst staat het ENI-nummer van het schip. Dit is een uniek Europees  registratienummer voor schepen die op Europese binnenwateren kunnen navigeren.   

Makkelijk zoeken

Wilt u controleren of een schip aan de gestelde veiligheidseisen voldoet? Druk dan op uw toetsenbord op CTRL+F om te zoeken op scheepsnaam of nummer.

Gecertificeerde zeilende passagiersschepen binnenwateren per 09-07-2024
NAAM ENI_nummer
AAGTJE 02202037
ABEL TASMAN 02208297
ACTIA 03150101
ACTIEF 02304809
AEGIR 02301727
ALDEBARAN 03170475
ALIDA 03050406
ALLIANTIE 02102250
ALLURE 03170068
AMAZONE 2605781
AMBIANCE 02303678
AMBULANT 02717930
AMORE VICI 03170105
ANNA 02102090
ANNA 03230114
ANNA CATHARINA 03051225
ANNA TRIJNTJE 03010320
ANTONIA 03051245
ANTONIUS 03010689
ATALANTA 02304399
AVANTI 02718267
AVERECHTS 02303023
AVONDROOD 03350185
AVONTUUR 02100717
AVONTUUR 03030398
BABBELAER 02211253
BALDER 03050895
BEANTRA 02102017
BOEKANIER 02302889
BONTEKOE 02101903
BOREAS 02308772
BOUNTY 02015414
BRACKSAND 03030257
BRANDARIS 02205520
BREE SANT 02101600
BROEDERTROUW 03170230
CARPE DIEM 02204767
CATHARINA VAN MIJDRECHT 03050909
CHATEAUROUX 03050259
CONFIANCE 02205367
D' EERSTELING 02301449
DAGERAAD 02717838
DANKBAARHEID 02325007
DE EENHOORN 02325542
DE HESTER 02203203
DE HOOP 03310349
DE NIJVERHEID 03270434
DE OTTER 02209358
DE REDERIJKER 02014117
DE TITAAN 02325121
DE TOEKOMST 02325123
DE UTRECHT 02015523
DE VLIETER 02605633
DE VRIJHEID 03010792
DE VROUW DINA 03050691
DE ZEVENWOUDEN 02309185
DE ZWARTE VALK 03250257
EENDRACHT 02101461
EENSGEZINDHEID 02100693
EKE MARIA 02201129
ELBRICH 02308648
ELIZABETH 03170405
EMMA 03170403
EMMALIS 03030598
EUREKA 02209357
FORTUNA 02212267
FRANCISCUS XAVERIUS (VD10) 02508890
FRANS HORJUS 02323249
FRISIUS VAN ADEL 03170308
GAIA 02101104
GOUDEN BOAYUM 02008156
GOUWZEE 02301776
GRIETJE 03270575
GROOTVORST 02200077
GROTE BEER 02304739
GROTE JAGER 02325375
GULDEN BELOFTE 02302541
HALVE MAAN 03270542
HELENA 02324076
HOLLANDIA 02001739
HOLLANDSCH DIEP 02321624
HOOP DOET LEVEN 02212834
IDEAAL 02301705
ISELMAR 02305652
ISIS 02102373
JANNES VAN CAMPEN 02325185
JEPPE VAN SCHIER 02012039
JOHANNA ENGELINA 02717746
JOSINA ELISABETH 03170401
KAAT MOSSEL 02212934
KLAAS KOMPAAN 02336467
KLEINE JAGER 02009819
KOREVAER 02302217
LA BOHEME 02100447
LARUS 02201662
LAUWERSZEE 02306527
LEAFDE FAN FRYSLAN 02209043
LIBERTÉ 02206045
LINDE 02100632
LINQUENDA 03160161
LINQUENDA II 03040011
LIS 03160010
LOTUS 02202805
MADRAQUE 02605495
MARE FAN FRYSLÂN 03270613
MARGOT 03010467
MARS 02015956
MAXIMA 03050556
MEDUSA 03050202
MERIDIAAN 03340129
MERMAID 02309209
MIDDELSE 02002587
MINERVA 03250042
MOEKE ZORN 03160055
MON DESIR 02101230
MORGANA 03030094
NIEUWE ZORG 02201011
NIL DESPERANDUM 03230104
NIRWANA 02101905
NOOIT VOLMAECKT 03150303
NOORDERLICHT 02211132
NOORDFRIES 03270099
NOORDSTER 02202834
NOORDVAARDER 03330098
NOVEL 02100898
ONDERNEMING 02008587
ONVERWACHT 03051170
ORION 02605619
ORTOLAN 02102502
PASSAAT 03350127
PELIKAAN 02303525
PHOENIX 02305839
POOLSTER 03360004
POSEIDON 02102126
POUWEL JONAS 03290004
RADBOUD 02102556
REA KLIF 02102352
RISICO 03170114
RIVAL 03040777
RODE SWAN 02303243
SAFFIER 02014115
SCALDIS 02102958
SCHUTTEVAER 02206391
SOEVEREIN 02309784
SPARTIVENTO 02200682
SPES MEA 02203219
SPES NOVA 02101302
STÂNFRIES 02508992
STEDEMAEGHT 02206581
STELLA FRISIA 02301226
STERRENWIND 02207513
STOERE EENVOUD 02303826
STORE BAELT 02201080
STRIJD 02508933
SUCCES 02102166
SUDERMAR 3330111
SUDWESTER 03010765
SUMMERTIME 03050631
SUYDERSEE 03050848
SYBARIS 02307652
'T MANNA 02308480
'T WAPEN FAN FRYSLÂN 02325588
TIJDGEEST 02200893
TSJERK HIDDES 02304407
TWEE GEBROEDERS 02330822
UMOJA 02301037
UTOPIA 02303506
VERANDERING 02004078
VERTROUWEN 02305622
VICTORIA S 03370010
VLIEGENDE DRAECK 03050764
VLIEGENDE HOLLANDER 03010002
VRIENDENTROUW 03050268
VRIENDSCHAP 02305068
VRIENDSCHAP 02605611
VRIJBUITER 03160099
VROUWE FRIDA CORNELIA 03160107
VROUWEZAND 03050231
WADDENZEE 03360021
WATERMAN 03170039
WATERWOLF 02305891
WEISSE DÜNE 02332509
WELVAART 03020244
WIJLDE WIJTSING 02209359
WILHELMINA 03170274
WILLEM BARENTZ 02205587
WILLEM JACOB 02717266
WINDBRUID 02605609
ZEELAND 02324314
ZEEMEEUW 02013079
ZEESTER 03160007
ZEEWOLF 02320420
ZORG MET VLIJT 03270196
ZUID HOLLAND 02102304
ZUIDERZEE 03330036
ZWARTE RUITER 02200983